Návštěvní kniha

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, že jste tu byli =) a napíšete nám Vaše připomínky . . .

Květa - Upozornění na psychopata pana Hrčka!!!!!

Dobrý den,ano přesně jak píše pán Konecny,tento člověk jménem Hrčka co jsem si zjistila je duševně nemocný psychopat,který rozasílá po internetu z inzerce úchylné nabídky a otravuje lidi.Je to opravdu psychopat,který nemá ve společnosti co dělat!!!! Květa Svobodová.

KAMIL KONEČNÝ - Dotaz

Dobrý večer dnes jsem byl na vašich stránkách a byl by rád kdyby jste mě přijali do svazu ASCHK.Ale zároveň se také ukážeme v létě na táboře pro děti z mou 9 letou dcerou přeji vám hezký den Kamil

Hrčka - Re: Dotaz

Vy jste ten sprosťák Kamil Konečný, který zasílá z email adresy cam.cone@seznam.cz výhružně zprávy? Pokud nepřestanete bude na Vás podáno trestní oznámení.

Viki - Re: Re: Vážený ujetý Hrčko!!!!

Dobrý den,vážený Hrčko,který otravujete po internetu,a zasíláte na emaily vaše úchylné nabídky přes inzerce,dejte si pozor nebo si vás najdem a budete mít frňák zaražen v prdeli.Není to naposledy co všude vy úchyle otravujete lidi.

Iveta - členové

Ve chvilce volného času by se mohl aktualizovat seznam členů :o)

Ruda Žimulák - Výstava a jezdecké odpoledne pony a malých koní

Zveme Vás na výstavu a jezdecké odpoledne pony a malých koní, konanou 29.8.2015 v Polance nad Odrou. Výstava (minihorse, shetland, welšská plemena, jezdecký pony)10:00 - 13:00, 13:30 - 18:00 jezdecké odpoledne. Bližší info a propozice na zimulak@seznam.cz Těšíme se na Vás !

Farma NOvý Jičín - Žilina - Pozvánka na Hubertovu jízdu

Srdečně Vás zveme dne 10.11.2012 na II. Ročník Hubertovy jízdy pořádaný Farmou Nový Jičín - Žilina. Zahájení i nástup účastníku bude v 10hod. Pro skokuchtivé jezdce budou na trase postaveny skoky :o) Večer proběhne soud a následně i zábava.

Poslední fotografie

<< srpen / 2019 >>